Новини

16 травня 2019

Працівники відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук завітали до Вінницького вищого професійного училища № 11 з інформаційною годиною «НАТО-Україна: безпека, захист, стабільність». Учні дізналися про організацію Північноатлантичного договору, її розвиток та співпрацю з Україною. Здобуті знання закріпили вікториною «Що ти знаєш про НАТО?». Найактивніші отримали на згадку сувеніри.


28 лютого 2019

На сьогодні питання вступу України до НАТО – це потреба нашої країни, а також вимога часу. З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності вінничан з питань євроатлантичної інтеграції України відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук організував для студентів І курсу Вінницького кооперативного інституту інформаційну годину «Співробітництво Україна-НАТО: особливості осмислення співробітництва». Захід відбувся за участю старшого викладача кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, заступника декана історичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса М. І. Прихненка.

 


31 січня 2019

31 січня для студентів І курсу Вінницького коледжу будівництва та архітектури КНУБА було проведено екскурсію Вінницькою ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. Фахівці відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук організували для них вікторину «Що ти знаєш про НАТО?»..