Новини за 2004 - 2008 роки

16 жовтня 2008 р.

Інформаційно-просвітницький семінар «Роль суспільства в реалізації політики Євроатлантичної інтеграції України» пройшов на базі ВОУНБ, організатором якого виступила Асоціація ветеранів силових структур України. Крім бібліотеки, інформаційну та технічну підтримку в проведенні семінару надав Центр європейської інформації у м. Вінниця, що діє на базі ВОУНБ.

Про переваги і недоліки вступу держави до військового Альянсу говорили: аташе Департаменту НАТО МЗС України Анна Козярська, представники обласної та місцевих влад, штабу Повітряних Сил, освіти, студенства.


 

15 жовтня 2008 р.

Засідання студентського євроклубу ВТЕІ КНТУ

У Центрі європейської інформації у м. Вінниця на базі ВОУНБ відбулося засідання студентського євроклубу Вінницького торгово-економічного інституту КНТУ на тематику НАТО. Молоді активісти студентського руху обговорили аспекти відносин Україна-НАТО, переваги та недоліки вступу України до НАТО, а також переглянули фрагменти фільму «НАТО: Свій чи Чужий».


  

10 липня 2008 р.

Семінар „Перспективи розвитку відносин між Україною та НАТО: роль державних органів та громадянського суспільства"

Представники Центру європейської інформації у м. Вінниця взяли участь у семінарі „Перспективи розвитку відносин між Україною та НАТО: роль державних органів та громадянського суспільства", що проводився на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва. Організаторами семінару виступили Вінницька обласна Рада, Громадська Ліга „Україна-НАТО", Вінницька обласна асоціація ветеранів силових структур України за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні. В роботі семінару взяли участь 1-й секретар Посольства Королівства Норвегії в Україні, військовий аташе Посольства Словацької Республіки в Україні, представники Національного Центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Національної Академії оборони України, Громадської Ліги «Україна-НАТО», представники районних державних адміністрацій, районних Рад громадських організацій області, працівники бібліотечних установ, науковці, які обговорили питання щодо оцінки прогресу України на шляху досягнення членства в НАТО та реалізації демократичних та економічних перетворень в Україні як шлях до членства в НАТО.

Організаційну допомогу в проведенні заходу надали Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва та Центр європейської інформації у м. Вінниця, що організували виставку літератури на тематику НАТО та презентували фрагменти документального серіалу «НАТО: Свій чи Чужий?».

По завершенню семінару голова Громадської Ліги «Україна-НАТО» Сергій Джордж та завідуючий відділу Національного Центру з питань євроатлантичної інтеграції України Володимир Фурашев відвідали Центр європейської інформації у м. Вінниця та ознайомилися з його діяльністю.


 

8 липня 2008 р.

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

Громадська ліга «Україна - НАТО»

Вінницька обласна асоціація ветеранів силових структур України (член

громадської ліги «Україна -НАТО»)

Семінар

«Перспективи розвитку відносин між Україною та НАТО: роль державних органів

та громадянського суспільства» м.Вінниця  

10 липня 2008 року о 10 годині у відділі "Літератури та інформації з гуманітарних наук" (3-й поверх), Соборна, 73

 

Робоча мова: українська, російська, англійська

10:30 - 11:00 Реєстрація

11:00 — 11:10 Презентація діяльності громадської Ліги «Україна - НАТО» та матеріалів із питань європейської інтеграції України.

11:10 — 11:20 Вітальні ремарки.ПРОГРАМА

11.20 - 13.00 Сесія 1 Оцінка прогресу України на шляху досягнення членства в НАТО.

Головуючий Сергій Джердж - голова Громадської Ліги «Україна - НАТО»

 • 1 .Реалізація української державної політики співробітництва з НАТО. (Фурашев В.)
 • 2.Євроатлантична інтеграція України та національна безпека держави:  завдання та проблеми. (Коряк В.)
 • 3.Демократичне врегулювання як принцип функціонування НАТО. (Фітель С.)
 • 4.Соціальні аспекти співробітництва України з НАТО. (Московчук Ю).
 • 5.ПДЧ як фактор посилення внутрішніх реформ в державі. (Брилюк В.)
 • б.Входження України в європейську систему безпеки та євроатлантична інтеграція. (Нижник О.)
 • Дискусія - обговорення питань з учасниками семінару.

13:00 - 13:30 Перерва на каву

13:30 — 15:00 Сесія 2 Реалізація демократичних та економічних перетворень в Україні як шлях до членства в НАТО

Головуючий Сергій Джердж - голова Громадської Ліги «Україна - НАТО»

 • 1 .Політичні, економічні та без пекові переваги євроатлантичної інтеграції України. (Слотюк П.)
 • 2.Ефективність діяльності державних органів в сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України. (Штогрін Р.)
 • 3.Місце і роль інститутів громадянського суспільства України в процесах євроатлантичної інтеграції. (Бойко П.)
 • 4.Система інформування громадськості щодо євроатлантичної інтеграції України та шляхи її вдосконалення . (Морозова Н.)
 • 5.Безпека через освіту і науку - важливий елемент співпраці України з НАТО. (Корнієнко В.)
 • б.Україна і НАТО в міжнародних відносинах: особливості співпраці та взаємодії. (Дюре М., Шпортько В.)
 • Дискусія - обговорення питань учасниками семінару

15:00 — 15:15 Заключні виступи, підведення підсумків

15:15-16:30 Прийняття звернень, спільних заяв учасників семінару

Оргкомітет: контактний телефон 8 (0432) 61-44-54

 

ПРЕС-РЕЛІЗ


11 березня 2008 р.

11 березня 2008 року в м. Києві  відбувся круглий стіл «Інформаційна складова євроатлантичної інтеграції України». 

Організаторами заходу виступили ВГО „Демократична дія”, Громадська Ліга Україна – НАТО, Центр інформації та документації НАТО в Україні.

Метою круглого столу була підтримка функціонування інформаційних стендів «Україна-НАТО» в обласних універсальних наукових бібліотеках та бібліотеках вищих навчальних закладів України.

Учасникам заходу були презентовані інформаційно-аналітичні матеріали по НАТО.

 


1 лютого 2008 р.

Громадська Рада при Вінницькій обласній Раді та обласна Асоціація Ветеранів силових структур України за участю Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва, Національного центру з питань інтеграції України, Громадської ліги "Україна-НАТО"  Надзвичайного Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні Урбана Руснака 1 лютого 2008 року проводять засідання "круглого столу" на тему: "Євроінтеграційний курс і система національної безпеки України". Початок засідання о 15.00 год.

Порядок денний:

 1. Нова стратегічна концепція європейської та євроатлантичної інтеграції, її зміст і направленість.
 2. Шлях наближення України до членства в європейських і євроатлантичних структурах та очікувані переваги взятого державного курсу.

 

Фото


4 квітня 2007 р.

У відділі літератури та інформації з питань економіки та права  пройшов День інформації   «Україна. Євросоюз. НАТО: кроки зближення» (До Дня створення НАТО)


16 травня 2005 р.

В рамках відзначення Дня Європи з метою ознайомлення з досвідом роботи обласної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва по пропаганді літератури з питань євроінтеграції та співпраці України і НАТО її відвідав перший заступник Міністра, керівник апарату Міністерства закордонних справ України В.С.Огризко.

 

 

 


26 липня 2004 р.

Сьогодні Всеукраїнською громадською організацією „Демократична дія” в особі президента Сергія Джерджа та Центром інформації та документації НАТО в Україні в особі директора Мішеля Дюре було передано літературу, книги, довідники, підручники, журнали, газети, CD- диски та інші матеріали в яких висвітлюється діяльність НАТО, стан співробітництва Україна-НАТО та питання євроатлантичної інтеграції України.

Запрошуємо Вас ознайомитися з всіма матеріалами у читальному залі нашої бібліотеки за адресою вул. Соборна, 73 (третій поверх).

Довідки за телефоном 32-05-78.