Новини

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України № 308-р від 11 травня 2017 року «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік» та в рамках «Плану заходів щодо реалізації у Вінницькій області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік» (Розпорядження № 406 від 15 червня 2017 року) Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з ДНУ імені Василя Стуса провели ряд заходів:

  • модель переговорного процесу «Відновлення довіри та створення механізму взаємодії» (НАТО-РФ) (13 грудня 2017р.);

  • семінар-тренінг «Яка безпека нам потрібна? Руйнуємо міфи про НАТО» (19–20 грудня 2017 р.);

  • пересувна виставка «НАТО: погляд крізь залізну завісу» (з 11 по 22 грудня 2017 р.).


 

Заходи ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з

Донецьким національним університетом імені Василя Стуса в рамках

«Плану заходів щодо реалізації у Вінницькій області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік»

 

11 грудня 2017

10:00  Пересувна виставка «НАТО: погляд крізь залізну завісу» (з 11 по 22 грудня 2017 року) – вестибюль ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

 

12 грудня 2017

15:00  Модель переговорного процесу «Додаткові інструменти мирного врегулювання конфлікту Сирії» (США-РФ) – читальна зала відділу економіки і новітніх технологій (вул. Соборна, 70, І поверх)

Фотоматеріали

 

13 грудня 2017

13:00 Модель переговорного процесу «Відновлення довіри та створення механізму взаємодії» (НАТО–РФ) – читальна зала відділу економіки і новітніх технологій (вул. Соборна, 70, І поверх)

 

19 грудня 2017

14:00  Семінар-тренінг «Яка безпека нам потрібна? Руйнуємо міфи про НАТО» для старшокласників загальноосвітніх шкіл міста Вінниця – читальна зала відділу аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

16:00  Модель переговорного процесу «Енергетичне співробітництво в умовах санаційного режиму» (ЄС–РФ) – читальна зала відділу аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

 

20 грудня 2017

10:00 Семінар-тренінг «Яка безпека нам потрібна? Руйнуємо міфи про НАТО» для вчителів загальноосвітніх шкіл міста Вінниці та Вінницької області – відділ аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

13:00 Модель переговорного процесу «Спільні інфраструктурні проекти в межах китайської ініціативи «Один пояс – один шлях» (КНР–РФ) – відділ аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

 


15 листопада 2017

 

НАТО – це політико-військовий альянс, основними цілями якого є колективна оборона його членів і збереження демократичного миру в північноатлантичному регіоні.

«Що ти знаєш про НАТО?» – вікторина під такою назвою відбулась сьогодні у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету «Україна». Захід організував Центр європейської інформації, що діє при відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.


12 жовтня 2017

Співробітництво НАТО з Україною має вагоме значення для гарантування миру і стабільності на євроатлантичному просторі. Сьогодні у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбулася інформаційна година «Україна – НАТО: умови співробітництва», організована Центром Європейської інформації для студентів Вищого професійного училища № 11. 

 

 

 

 

 

 


5 вересня 2017

 

 

У відділі із гуманітарних, технічних та природничих наук представлений Інформаційний стенд «Україна-НАТО».

Запрошуємо до перегляду!

 

 

 


8 грудня 2016

8-9 грудня 2016 року Центр європейської інформації брав участь у роботі  Осінньої Академії НАТО «Встановлення довіри до України: досвід НАТО у примиренні через інформацію та діалог», яка проходила на базі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва. Захід організовували Донецький національний університет імені Василя Стуса, Національний інститут стратегічних досліджень, Центр інформації та документації НАТО в Україні. Участь у заході брав Джордж Кент, заступник посла США в Україні, Джеймс Шерр, асоційований науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин; К.Кононенко, заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень; Юрій Теміров, декан історичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса; Ніно Чікадзе, директор Центру геополітичних досліджень Чорноморського регіону та інші. В рамках заходу відбулися сесії «Шлях до миру на Донбасі: лабіринти конфлікту», «Нема часу чекати: побудова комунікацій та забезпечення примирення. Як ефективно використати досвід НАТО?» й семінари «Аналіз індексу безпеки: створення Паспорту національної безпеки в регіонах», «Моделювання побудови суспільства та нації» та інші. 

Детальніше

 Відео>>     Відео >>