Відділ документів іноземними мовами

В.о. завідувача відділу: Мальована Марія Андріївна

Розміщення: вул. Соборна, 70, II поверх

Телефон: +38 (0432) 67-33-63

E-mail: inozem@library.vn.ua

Якщо ви цікавитеся історією, економікою, політикою, культурою та звичаями інших країн, вивчаєте іноземні мови, прагнете самостійно їх опанувати та бажаєте розширити власний світогляд – вам у відділ документів іноземними мовами!

Наш фонд – універсальний за своїм змістом і нараховує понад 25 тисяч примірників книг та періодичних видань більш ніж сорока мовами світу. Це художня література, підручники та навчальні посібники, енциклопедії та словники.

До послуг користувачів як традиційний алфавітний та систематичний каталоги, так і електронні бази даних, які постійно поповнюються новими бібліографічними записами.

На вас чекає затишна читальна зала зі зручними меблями та відкритим  доступом до фонду відділу.

Читачі, що приходять разом з дітьми, мають змогу залишити їх у дитячій зоні. Діти проведуть час цікаво та в комфортних умовах.

При відділі працюють безкоштовні гуртки із вивчення німецької та польської мов.

На основі партнерства між Урядом Сполучених Штатів Америки та ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва з 2003 року при відділі працює сектор «Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку"». Детальну інформацію про Центр можна знайти на особистому блозі, а також на сторінці у Facebook.

У 2012 році на базі відділу відкрився Центр польської книги та інформації. Його метою є надання актуальної інформації про Республіку Польща, її історію, культуру, освіту та сприяння у вивченні польської мови. На даний час Центр активно співпрацює з польськими громадськими організаціями та Генеральним Консульством Республіки Польща у м. Вінниці.

Також ми пропонуємо:

  • доступ до інформаційних ресурсів відділу (на різних носіях);
  • доступ до електронних баз даних бібліотеки;
  • якісну, кваліфіковану консультацію та надання електронних довідок;
  • роботу в мережі Інтернет (1 година на день – безкоштовно) і вільну зону Wi-Fi;
  • перегляд художнього американського кіно;
  • настільні ігри («Monopoly», «Scrabble», «Bananagrams», «Geopuzzles», «Taboo», «10 Days in the USA» тощо).

Всі наші послуги є доступними для читачів бібліотеки!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!