Звітні збори трудового колективу

18 лютого у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва відбулися звітні збори трудового колективу, на яких підбили підсумки роботи обласної книгозбірні у 2019 році та озвучили планові завдання на 2020 рік.

Директор бібліотеки Лариса Сеник виступила з основною доповіддю та проінформувала усіх присутніх про діяльність бібліотеки у 2019 році, основні завдання та показники роботи, які були виконані у звітному періоді, про досягнення та успіхи колективу, проблемні питання, які доводилося вирішувати протягом року. А також зосередила увагу на напрямах роботи, які стануть пріоритетними у 2020 році. В обговоренні доповіді взяли участь Олена Заквацька, заступник директора з основної діяльності, Галина Слотюк, заступник директора з наукової роботи та інформатизації, Ольга Шевчук, заступник головного бухгалтера, та завідуючі відділами бібліотеки Тетяна Гуменюк, Людмила Киричок та Олеся Шевчук. За результатами звітів та основних показників установи роботу Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва визнано задовільною та прийнято Постанову.

У звітних зборах взяла участь заступник начальника управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації Валентина Троян, яка відзначила діяльність бібліотеки, назвавши її найпотужнішою центровою бібліотекою області, запропонувала всебічно висвітлювати всі заходи, які проводяться в бібліотеці, на різноманітних інтернет-ресурсах, а також подякувала за плідну співпрацю з управлінням культури і мистецтв.

Фотоматеріали

Поділитися: