Екскурсія до бібліотеки 2.03

Напередодні вшанування пам’яті видатного українського поета, художника, національного символу України – Тараса Шевченка до Бібліотеки завітали учні 6-го класу КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради». Екскурсію організували та провели фахівці відділу наукової інформації та бібліографії.

У відділі рідкісних і цінних видань дітям показали прижиттєве видання Кобзаря (1860 р.) та сучасне подарункове, підготовлене до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, що вийшло у приватному видавництві Корбуша накладом всього 40 примірників.

У відділі краєзнавства учні дізналися про перебування Т. Шевченка на теренах Вінниччини. Відділ документів іноземними мовами вразив дітей книгами Кобзаря у перекладі англійською, казахською, литовською, латвійською та іншими мовами народів світу. Про Шевченка як митця, художника дітям розповіли у відділі мистецтв. Також їм було продемонстровано відеоролик художніх робіт та автопортретів Кобзаря. Справив на учнів неабияке враження сучасно облаштований, затишний з дитячим куточком та центром обслуговування людей з інвалідністю «INVA-INFORM» відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури.

За відгуками учасників екскурсії (сподіваємось, що майбутніх користувачів бібліотеки) вони багато дізналися нового про життя і творчість геніального Т. Г. Шевченка.

Поділитися: