Життя і творчість Остапа Вишні

12 листопада у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук вихованці Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» ознайомилися із життям і творчістю українського письменника, новеліста, класика сатиричної прози XX століття Остапа Вишні. На заході також читали усмішки та переглядали фрагменти фільму «Ні пуху, ні пера» за оповіданнями письменника.

«Мабуть, з часів Котляревського не сміялася Україна таким життєрадісним, таким іскрометним сонячним сміхом, яким вона засміялася знову у прекрасній творчості Остапа Вишні», – писав Олесь Гончар. Справді, Остап Вишня – гуморист і сатирик для мільйонів читачів. Він зміг у мудрих і працьовитих, дотепних і кмітливих, щирих і безпосередніх героях своїх творів утілити риси характеру українського народу.

«Який я був би щасливий, – занотував Остап Вишня в 1949 році в щоденнику, – якби своїми творами зміг викликати усмішку, хорошу, теплу усмішку, у народу! Ви уявляєте собі: народ радісно усміхнувся! Але як це трудно!»

Бажаємо всім нам залишатися в душі Остапом Вишнею!

Поділитися: