Одноденний виїзний семінар "Роль та місце сільської бібліотеки в розвитку туристичного краєзнавства".

Справжніми туристами відчували себе бібліотечні працівники Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської ОТГ, працівники ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва та Іллінецької ЦБС під час проведення одноденного виїзного семінару "Роль та місце сільської бібліотеки в розвитку туристичного краєзнавства".

Семінар проходив у вигляді туристичного маршруту "Іллінці — Василівка — Пархомівка — Хрінівка — Іллінці" 3 липня.

Розпочався захід в читальній залі Іллінецької ММБ виступом методиста по туризму КЗ "Центр культури, мистецтва та естетичного виховання" Зоряни Настич, яка познайомила присутніх з туристичними перлинами Іллінеччини та презентувала проекти в галузі культури та туризму, що реалізовуватимуться в Іллінецькій міській ОТГ найближчим часом.

Наступною зупинкою на маршруті став Василівський будинок культури, де присутніх радо зустрічали: в.о. старости Петро Гринчук, бібліотекар Віра Баліцька та завідувач клубу Анатолій Шафрайчук, розповівши про свої досягнення та плани на майбутнє.

Цікавою та змістовною стала інформація бібліографа краєзнавчого відділу Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А.Тімірязєва Інги Шейкіної.

Чимало унікальних краєзнавчих фактів пізнали бібліотекарі під час презентації книги Ольги Рудник "Надсобський край".

Методист Іллінецької ММБ Тетяна Токайчук розповіла учасникам семінару про видатного письменника-земляка, уродженця с. Василівки Петра Бондарчука.

А далі, як і справжні туристи, бібліотекарі смакували запашною юшкою, якою люб'язно пригощали всіх господарі. Семінар продовжився екскурсією до Василівського городища. Наступним пунктом на маршруті стало село Пархомівка з його чудовими мальовничими краєвидами в супроводі таємничих легенд від краєзнавця Ольги Рудник.

Останнім пунктом став зоодворик "Лісова казка" в с. Хрінівка. "Жителі" цього дворику — кумедні тваринки та птахи, оточені любов'ю та піклуванням господарів Наталії Матющенко та Єдуарда Григорова, напрочуд добрі та випромінюють позитивну енергетику.

Поділитися: