Поетична зустріч з Людмилою Брендак "Осінь зрілого серця"

ПРЕСРЕЛІЗ

Поетична зустріч з Людмилою Брендак 

2 березня  2020 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) у рамках проєкту «У поезії живе людина» відбудеться поетична зустріч з письменницею, перекладачкою Людмилою Брендак.

Народилася Людмила Євстратіївна Брендак (Трачук) 25 травня 1949 року в селі Дружне Калинівського району Вінницької області. Навчалася в Полтавському кооперативному технікумі, працювала на Вороновицькому плодоконсервному заводі. Після закінчення навчання в Тернопільському фінансово-економічному інституті працювала на цукрозаводах Вінницької, Тернопільської та Черкаської областей.

Людмила Брендак – не філолог за фахом, але зі словом дружить усе життя. Її твори (віршовані та прозові) публікували в періодичній пресі та альманахах. Вони різні за жанрами, але незмінно звертають на себе увагу багатством мови й справжньою любов’ю до рідної землі, яка промовляє до читача з кожної сторінки.

З-під пера авторки вийшли книги: «У суцвітті бузку», «На мамине свято», «Під знаком любові», «Украли зятя», «Маленька повість про велике кохання», «Казки», «Любисткові діти», «Чудернацькі пригоди на вільховому острові», «Весільна сукня і присмак піци», «Таёжная нежность», «Посестри», «Про котика Боню і маленьку доню», «У бабусі є коза», «Як козаки нечисть перемогли», «Таке довге… коротке життя», «Осінь зрілого серця», «Інтервенція сонця» (переклад українською мовою поезії Олександра Коротка).

Кожен читач незалежно від віку знайде в книгах Людмили Брендак близькі та зворушливі рядки, відчує перегук болю із власним чи доповнить келих своєї життєвої радості святом поетичного настрою авторки. 

У програмі:

Виступи: 

Людмила Олексіївна Киричок – модератор, зав. відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук;

Леонід Михайлович Трахтенберг – керівник музею Голокосту у Вінницькій області;

Ольга Миколаївна Янушкевич – композитор, викладач-методист Вінницької академії неперервної освіти та обласного Будинку учителя, керівник вокальних ансамблів.

Читання творів Людмили Брендак.

Виконання музичних номерів:

Тетяна Скомаровська – бард;

Інна Нікітенко, Віталій Волощук – представники галузі культури Вороновицької ОТГ;

Народний жіночий вокальний ансамбль «Зірниця».

Контактна особа – Людмила Киричок

Тел.: (0432) 67-03-45

Поділитися: