Різнобарвність життя

Різнобарвність життя

про виставку творчих робіт

(живопис, графіка, декоративний розпис, кераміка, фелтінг (валяння з вовни), паперопластика, художні вироби з дерева та металу)

Пресреліз

13 лютого 2020 року о 15:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, III поверх) відбудеться презентація виставки творчих робіт учнів Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниця.

У час стрімкого технічного прогресу, різноманітних сучасних гаджетів людина підсвідомо все більше потребує релаксу. Дивовижний світ оточує нас – потрібна лише мить, і кожна квітка, метелик, сонячний промінець відкриє ваше серце і стане містком між реальним і Вічним.

Нині особистість, її світогляд формується під впливом багатьох факторів, але основним з них є мистецтво. Зазвичай, воно в будь-яких його проявах здатне змінити людину на краще. Учні ВХПТУ № 5 представляють нове покоління молодих митців, яке стало на першу сходинку свого творчого шляху. Більшість із них лише нещодавно почали оволодівати нелегкими художніми техніками живопису, кераміки, різьблення по дереву, але всі вони вже мають певні досягнення, якими вони хочуть поділитися з міською громадою.

На виставці представлені творчі та навчальні роботи, виконані у різноманітних техніках під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання.

«Різнобарвність життя» – це експозиція, якою юні митці прагнуть нагадати про прекрасний світ природи та власний світогляд, який кожен художник бачить через неповторну призму своєї душі.

Осяяні світлом молодості ці роботи вселяють оптимізм, радість буття і торкаються найпотаємніших струн людської душі. Чарівні пейзажі і дійсно чисті погляди молоді, вміння бачити в усьому красу прикрашають наше сьогодення.

Експозиція діятиме з 14 лютого до 17 березня 2020 року щоденно з 10:00 до 18:00, крім п’ятниці. Вхід вільний.

Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку!

Оргкомітет

Контактна особа – Войтюк Неля Адамівна Тел.: (0432)59-20-55

Поділитися: