Година поезії з Аллою Гавришко-Бабічевою

Фотоматеріали

у рамках проєкту «У поезії живе людина» 

ПРЕСАНОНС 

28 січня  2020 року о 12:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) у рамках проєкту «У поезії живе людина» відбудеться година поезії з Аллою Гавришко-Бабічевою, поетесою, членом Національної спілки письменників України.

Народилась Алла Геннадіївна Гавришко-Бабічева 1 серпня 1958 року в м. Коломна, Московської області тодішнього СРСР. Дитинство і юність пов'язані зі Львово. Наразі живе  в м. Тульчині,. Працювала швачкою-резервістом вищого розряду на місцевій фабриці у цеху з пошиву верхнього одягу з натуральної шкіри. Займалась самоосвітою, а зараз займається літературною творчістю, живописом, моделюванням і пошивом верхнього одягу з натуральної сировини, арт-дизайном, бісероплетінням, квітникарством.

З 2009 р. є членом Тульчинського районного літературно-мистецького об'єднання «Оберіг», з 2014 р. – Вінницького літературно-мистецького об'єднання «Автограф».

З 2014 року є засновником міжрайонного літературно-мистецького гурту «Зимова вишня», з 2017 р. – студентської студії «Сузір'я» при Тульчинському технікумі ветеринарної медицини БНАУ, з 2018 р. – студії "WoolЦвіт", де дає безкоштовні майстер-класи з основ нунофелтінгу – валяння одягу, аксесуарів і інтер’єрних виробів з вовни у поєднанні з натуральними тканинами і волокнами.  З 2019 року захопилася розписом натурального шовку у техніці «батік» і "екопринт" та розпочала роботу над проєктами у напрямку поєднання повсті з натуральною шкірою з метою розширити можливості фелтмейкера у пошуках нових форм і стилю у створенні сучасного одягу.

Окрім цього Алла Геннадіївна робить тематичні відеофільми, кліпи, дизайн і оформлення книг незалежних авторів і колективних збірок, анімаційні листівки, святковий колаж й тощо. Як квітникарка з багаторічним досвідом, утримує приватний розплідник колеусів та інших екзотичних декоративних рослин «Тропічний рай».

Алла Гавришко-Бабічева – авторка близько 20 книг українською мовою, у тому числі лірики, малої прози, зокрема «Наш рідний дім» (2010), «Сонячні промінці» (2010), «Весняні проліски» (2013) «За відліком часу» (2016), «У трояндових росах» (2016), «І цвіт, і попіл…» (2018), а також тематичних збірок-розмальовок та творів для дітей – «Наше місто рідний дім»; «Ми крокуємо сміливо»; «Ми природи любі діти»; «Абетка»; «Всіх професій є багато»; «Новий рік» (2015).

Друкувалась у альманахах, часописах, у всеукраїнських і міжнародних журналах відомих видавництв міста Києва, Канева, Харкова, Хмельницького, Дніпра, Одеси, Луцька, Вінниці у районних та обласних альманахах. Є упорядником кількох колективних та персональних збірок авторів Вінниччини. Низка творів покладена на музику і стала піснями.

Лауреатка Подільської літературно-мистецької премії «Кришталева вишня» (2015), всеукраїнського конкурсу поезії «Малахітовий носоріг» (2014, 2015), всеукраїнського фестивалю поезії «Підкова Пегаса» (2015, 2016). Неодноразово була учасницею  мистецьких виставок  виставкового залу «Арт-галера» м. Вінниці. Як авторка збірки «І цвіт, і попіл…» брала участь у книжковому форумі видавців 2018 р. у м. Львові за запрошенням видавництва «Твердиня» м. Луцьк. 

Оргкомітет 

Контактна особа – Артапух Ніна Володимирівна

Тел.: (0432) 67-03-25;

е-mail: market@library.vn.ua

Поділитися: