Чарівний світ квітів

Пресреліз

14 січня 2020 року о 16:00 у відділі мистецтв Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться презентація виставки робіт художниці-дизайнерки Олени Костюк «Чарівний світ квітів».

Костюк Олена Володимирівна народилась 14 квітня 1964 року у творчій родині. З дитинства проявляла мистецькі здібності та любила відтворювати природу у своїй творчості.

У 1980 році закінчила Вінницьку дитячу художню школу, в 1986 отримала диплом модельєра-конструктора одягу. У 2009 закінчила курс навчання за спеціальністю «Дизайн і оформлення інтер’єру», а у 2011-му – опанувала «Курс садово-паркового дизайну» Європейської Школи Кореспондентської Освіти (ЄШКО) у Харкові.

Авторкою було створено багато гарних інтер’єрів та чудових ландшафтів, вишито та намальовано квітів. Але творча особистість завжди в пошуку.

Захоплюватись ліпленням, а саме керамічною флористикою, почала не так давно, у 2014 році. Це була любов з першого погляду. На просторах інтернету познайомилась з неймовірними роботами японських і тайських майстрів. Вишукано створені квіти, чудово передані фактури пелюсток, листків, навіть пилок на тичинках зачарували Олену.

В Україні керамічна флористика як вид мистецтва з’явилася нещодавно. Вітчизняні школи ліплення поки що в стадії зародження. Тому довелось багато вивчати самостійно, експериментувати, брати майстер-класи в уже досвідчених закордонних майстрів, опановувати різні техніки та направлення, шукати матеріали для створення виробів.

До душі прийшлось виготовляти квіти у напрямку «ботанічна скульптура», де майстер намагається створити реалістичну квітку з ботанічною точністю. Художниця працює з японськими і тайськими полімерними глинами та холодним фарфором.

Кожна пелюсточка, кожен листочок створюються майстринею з величезною любов’ю, вручну, розписуються олійними фарбами та художньою пастеллю.

Олена як художник не обмежує себе тільки ботанічною скульптурою. Окрім неї вона створює нев’янучі флористичні букети, фантазуючи та граючи з формою й кольором. Вона створює декоративні елементи інтер’єру: фоторамки, обрамлення дзеркал, декорує пляшки, вази, келихи та багато іншого, але все із квітами. З її рук виходять чудові квітучі віночки, броші та сережки. Своїми знаннями ділиться з охочими, проводячи майстер-класи.

Нинішня виставка-презентація робіт керамофлористики та ботанічної скульптури є для Олени першою. Раніше вона ділилася своїми роботами лише з друзями та в соцмережах.

Експозиція діятиме до 1 лютого (щоденно з 10:00 до 18:00).

Запрошуємо відвідати виставку. Вхід вільний.

Оргкомітет

Контактна особа – Наталя Стойко

Тел.: (0432) 59-20-55; 0970154718

Поділитися: