Поезія – то серця мова!

Чи задумувались ви коли-небудь, звідки в душі людини народжуються геніальні вірші? Від чого з’являється дивовижний дар, який спонукає звичайні слова звучати по-новому, від яких сильніше б’ється серце і захоплює подих?

Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Воно народжується не на Землі, а десь у височині блакитного неба.

«Поезія – то серця мова!» – так ми назвали вечір, що з успіхом пройшов у відділі документів іноземними мовами 21 березня 2019 року.

Він був приурочений до Всесвітнього дня поезії. Під час заходу  віршовані твори класиків та сучасних авторів декламували студенти Вінницького національного технічного університету, представники Християнсько-демократичного союзу поляків м. Вінниці й вихованці Центру розвитку та партнерства «Полонія» різними мовами світу. Шекспіра – англійською, Адама Міцкевича – польською, «Заповіт» Т. Шевченка – арабською, вірші про кохання – французькою та китайською. Родзинкою вечора стали виступи вже відомих вінницьких поетес Ганни Кіссе та Алли Вітвицької, які порадували присутніх своїми новими творами.

Фотоматеріали

Поділитися: