«Мова – ім’я народу, візитівка нації! – Język – imię narodu, wizytówka nacji!».

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

З метою інтеграції дітей, молоді та дорослих з польського середовища Вінниччини навколо польської мови, її популяризації та важливості з точки зору формування та зміцнення національної свідомості на шляху інтеграційного європейського розвитку України та дружніх відносин з Польщею 23 лютого 2019 року в Центрі польської книги та інформації відділу документів іноземними мовами відбулося свято до Міжнародного дня рідної мови «Мова – ім’я народу, візитівка нації! – Językimię narodu, wizytówka nacji!».

У заході взяли участь Генеральний консул Республіки Польща у м. Вінниці пан Дамян Цярціньскі, голова Громадської організації «Центр розвитку і партнерства «Полонія» Марія Козирська-Мазур та представники  польських громад Вінниччини.

На святі пан Дамян Цярціньскі подарував ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва колекцію книжок польських авторів.

Фотоматеріали

Поділитися: