Мудрий той, хто з бджолою товаришує

Фотоматеріали

Презентація книги Марії Стафійчук

Прес-анонс

16 квітня 2019 року о 14:00 у читальній залі відділу аграрних наук і виробництва (вул. Соборна, 73, ІV поверх) відбудеться презентація книги Марії Стафійчук «Мудрий той, хто з бджолою товаришує».

Стафійчук Марія Савівна, мешканка Шаргорода, у своїй книзі використала власний  сорокарічний досвід співпраці із медоносними бджолами та бджолопродуктами, знання, отримані на міжнародних конгресах Всесвітньої федерації бджільницьких асоціацій «Апімондія» та «Апіславія», всеукраїнських науково-практичних конференціях із апітерапії.

Марія Савівна є членом ГО «Всеукраїнське братство бджолярів України», закінчила курси з апітерапії в Національному науковому центрі «Інститут бджільництва імені П. І. Прокоповича» м. Київ.

Книга розповідає про чудовий світ бджіл, їх життя у змінених умовах навколишнього середовища. Знайомить із лікувальними властивостями продуктів бджільництва, лікарських рослин та води. Здоров'я із красою нерозлучні – доводить авторка, пропонуючи чудові рецепти мазей на основі меду, воску, лікарських рослин та переконує, що здоровим і красивим можна бути в будь-якому віці, але цього потрібно захотіти.

У програмі:

Ведуча:

  • Середюк Валентина Яківна, зав. відділу аграрних наук і виробництва ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Виступи:

  • Стафійчук Марія Савівна, автор книги;
  • Микитюк Іван Григорович, директор компанії ТОВ «Мед Поділля»;
  • Добронецька Валентина Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри ТВ і ППТ Вінницького національного аграрного університету;
  • Гарячий Василь Андрійович, викладач-методист вищої категорії Чернятинського коледжу ВНАУ;
  • Побережнюк Володимир Йосипович, пасічник.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у заході!

Контактна особа – Середюк Валентина Яківна

Тел.: (0432) 56-28-24;

Е-mail: vanv@library.vn.ua

Поділитися: