Мистецька освіта: інновації та традиції

Фотоматеріали

День фахівця в рамках програми підвищення професійного рівня

Прес-реліз 

16 травня з 12 до 14 години у відділі мистецтв Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва (Соборна, 70, ІІІ поверх) відбудеться День фахівця для викладачів та студентів факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтва Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

День фахівця – комплексний захід для широкого інформування та спілкування аудиторії певного фаху. Включає виставки, перегляди літератури; бібліографічні огляди; консультації з фахівцями конкретних професій; широке обговорення професійних проблем, диспути; екскурсії; перегляд відеороликів та кінофільмів. 

В програмі заходу:

Вступне слово: 

Войтюк Неля Адамівна – завідувачка відділу мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва. 

Виступи: 

Гречанюк Любов Кирилівна, Заслужений працівник культури України, начальник відділу збереження і розвитку народної творчості та аматорського мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості на тему «Збереження та розвиток народного мистецтва на Вінниччині»; 

Фицайло Світлана Володимирівна, керівник літературно драматургічної частини Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського на тему  «Театральна освіта в Україні»; 

Пашкова Олена Анатоліївна, завідувачка сектору електронних комунікацій та баз даних ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва на тему «Доступ до архіву періодики «Librari».

Музичні номери у виконанні викладачів та студентів ВДПУ ім. М. Коцюбинського. 

Модератори заходу: 

Войтюк Неля Адамівна – завідувачка відділу мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва; 

Маринчук Тамара Тадеушівна – старший викладач кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти. 

В рамках заходу відбудеться перегляд нової науково-методичної літератури, присвяченої інноваційним технологіям в мистецькій освіті та виставки новинок нотних надходжень.

Оргкомітет

Контактна особа – Войтюк Неля Адамівна

Тел.: (0432) 59-20-55

E-mail: market@library.vn.ua 

Поділитися: