Майстер-клас «Весняна акварель» з художницею Дар’єю Паламарчук для ветеранів та їх родин в межах роботи студії творчості «Усе підвладно руці майстра» для ветеранів та їх родин

Сьогодні в рамках роботи студії творчості «Усе підвладно руці майстра» відбувся майстер-клас із живопису для ветеранів, їх сімей та ВПО з художницею Дар'я Паламарчук.
Черговий майстер-клас пройшов під назвою «Весняна акварель». Учасники майстер-класу малювали підсніжники – символ надії та першого тепла.
Малювати їх аквареллю – це особливе задоволення. Мисткиня навчала передавати гру світла й тіні на папері. Здається, від кожної роботи навіть повіяло лісовою прохолодою та першим березневим сонцем. Кожен ловив момент натхнення та створював свої маленькі шедеври.
Фотоматеріали
Поділитися: