Брендак Л.Є. Таке довге... коротке життя...

Таке довге ... коротке життя. Насправді так і є: хвилини щастя пролітають як одна мить, а біль, смуток тягнуться цілу вічність.

Герої трилогій' «Таке довге... коротке життя» - люди різних поколінь, статків, поглядів на життя, проте їх об'єднує віра в щасливе майбутнє і вічне кохання. Щирі, добрі, прості - вони власноруч вибирають свій життєвий шлях і, сміливо долаючи всі перепони, досягають омріяного щастя.

За основу взята історія родини Шапоренків із Полтавщини, палке кохання переселенки Касі до покаліченого війною хлопця, а також зневіра, біль і муки каяття. Доля Ганнусі Шапоренко яка так мріяла про місто, кар’єру, багатство, що розгубилася зустрівши кохання всього життя.

Долі двох дівчат з Поділля Галинки і Ліди, які випадково познайомилися в Одесі і стали посестрами, порадницями одна одній у важку хвилину. Про любов і нелюбов, про підлість і людяність, а також про Афганістан, Спітак, Нагірний Карабах, Чорнобиль, про підводне каміння Перебудови та перші непевні кроки за часів незалежної України.

Брендак Л.Є. Таке довге... коротке життя...  - Вінниця: ТОВ «ТВОРИ», 2019. - 572 с.  

Поділитися: