Черкащина О. В. Театр опери та балету і Державна Консерваторія у Вінниці як феномени національної культури першої половини XX ст

У монографії досліджено діяльність двох музичних артефактів Вінниці як Народна (державна) Консерваторія-Музичний Технікум і Театр опери та балету з великим репертуаром вітчизняних і європейських оперно-балетних творів. На основі архівних матеріалів, історичних та краєзнавчих досліджень автор простежила процеси становлення та діяльності цих двох унікальних музичних інституцій Поділля, що відіграли важливу роль у становленні музично-освітнього та музично-театрального життя Вінниці першої половини XX ст.

Результати дослідження можуть бути залучені до навчальних програм курсів історії української музичної культури та музичного мистецтва у вищих та середніх навчальних закладах України, а також історії музичної педагогіки, музичної регіоналістики, музично-історичного краєзнавства та джерелознавства. Матеріали роботи сприятимуть підготовці підручників, посібників, навчальних курсів з фахових дисциплін, досліджень становлення українського оперно-балетного театру та музичної освіти в Україні.

Книга розрахована на фахівців з історії музичної культури, студентів та викладачів вищих навчальних закладів, а також широке коло читачів, які цікавляться питаннями музичної культури Подільського регіону.

Черкащина О.В. Театр опери та балету і Державна Консерваторія у Вінниці як феномени національної культури першої половини XX ст.: Монографія — ТОВ «Вінницька міська друкарня». — Вінниця, 2019. — 436 с., іл.

Поділитися: