План роботи на липень 2022

Акція «БІБЛІОТЕКА – ДЛЯ ВСІХ. ПРИЙДИ І ПЕРЕКОНАЙСЯ!»

(екскурсії бібліотекою впродовж року)

Акція «БІБЛІОТЕКА – ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ»

 (безкоштовне оформлення читацьких документів учасникам ООС/АТО, воїнам ЗСУ та територіальної оборони з видачею річного читацького квитка) 

Акція «БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА»

(збір і передача художніх книг воїнам, що перебувають

на реабілітації в шпиталях області та переселенцям з інших областей) 

Акція «БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ДОБРА»

(безкоштовний запис до бібліотеки внутрішньо переміщених осіб з видачею річного читацького квитка) 

Інші заходи 

1

липня

/пт/

Вихідний день

2

липня

/сб/

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Володимир Винниченко «Сонячна машина» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Книжкова виставка «Крим – це ми» – відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (вул. Соборна 73, І поверх)

3

липня

/нд/

11:00 Буктрейлер на книгу Гарі Вайнерчука «Вони всіх зробили!» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Беннер Кетрін «Дім на краю ночі» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»

4

липня

/пн/

12:00 Рубрика «Варто прочитати». Гула Л.Ф., Гумін О.М. «Організаційні основи проведення окремих видів судових експертиз» (до Дня судового експерта)сектор правової інформації (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

5

липня

/вт/

11:00 Інформаційне повідомлення «Скасування імпортних мит: як це працює в Україні» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Тематичний перегляд літератури «Зелені скарби рідного краю»сектор аграрних наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

15:00 Зустріч з лікарем-офтальмологом, спеціалістом із корекції зору Катериною Андрушковою «Профілактика офтальмологічних захворювань» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних (вул. Соборна, 70, І поверх)

6

липня

/ср/

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Олена Пчілка «Товаришки» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Інформаційне повідомлення «Як перевірити безпечність сайту?» сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

7

липня

/чт/

11:00 Рубрика «Книга тижня». Стефан Таранушенко «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»

12:00 Буктрейлер на книгу Марка Рендольфа «Ця ідея ніколи не спрацює. Неймовірна історія заснування Netflix» – відділ новітніх технологій, економічних та юридичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

16:00 Інформаційна година «Мистецтво в медицині» в рамках клубу «Зустріч» – відділ медичних наук (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

8

липня

/пт/

Вихідний день

9

липня

/сб/

11:00 Інформаційне повідомлення «Де і як отримати безкоштовну правову допомогу під час війни?» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

10

липня

/нд/

12:00 Виставка-дата «Декларація про державний суверенітет об’єднала українців» (до Дня ухвалення Декларації про державний суверенітет України) – сектор газетної періодики (вул. Соборна, 73, ІІ поверх)

11

липня

/пн/

11:00 Книжково-ілюстративна виставка «Улюблений десерт богів» (до Всесвітнього дня шоколаду) – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Круглий стіл «Міжнародна волонтерська діяльність» спільно з ГО «Народна територія щастя» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70 , І поверх)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Ніл Тайсон «Астрофізика для тих, хто цінує час» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». «Дифамація» (збірник статей за ред. І. В. Спасибо-Фатєєвої)сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12

липня

/вт/

11:00 Віртуальна виставка «Кримська дюжина. Видатні кримчани»відділ художньої культури та мистецтв (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

15:00 Мистецький проєкт «Народжений з крилами» «Media Vision Theatre» – життя, філософія та кохання Антуана де Сент-Екзюпері (ГО «Арт Плексус» у співробітництві з Culture of Solidarity Fund by the European Cultural Foundation, виставу презентують актори ВПО) – відділ художньої культури і мистецтв (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

16:00 Тренінг «Фішки цифрового фото»сектор «Регіональний тренінговий центр» (вул. Соборна, 70, І поверх)

13

липня

/ср/

10:00 Семінар «Публічні закупівлі в умовах воєнного стану» (ТОВ «Агенство «Консалт») – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Інформаційне повідомлення «Як розпізнати, що комп’ютер або смартфон зламали»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Книга тижня». Вікторія Перлова «Англійська швидко. 2000 слів на кожен день» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Книжкова виставка-подія «Історичними джерелами про Вервольф» (до 80-річчя з часу побудови)відділ краєзнавства (вул. Соборна 73, IV поверх)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

14:30 Тренінг «Фінансова безпека» для людей, що мешкають в пансіонаті та ВПО КУ «Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» – сектор «Американська студія» (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 94)

14

липня

/чт/

10:00 Семінар «Публічні закупівлі в умовах воєнного стану» (ТОВ «Агенство «Консалт») – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

10:00 Навчальний тренінг для людей поважного віку «Мобільний відеоредактор CapCut» – сектор «Регіональний тренінговий центр» (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Віртуальна виставка «Україна: шлях до суверенітету» (до 32-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет) – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Віртуальна книжкова виставка «9 книг з економіки, які пояснять, чому добробут світу залежить від грошей» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Марко Вовчок «Інститутка» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, торінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Віртуальна виставка «Край миру і свободи – Нідерланди» у рамках циклу «Вивчай Європу – змінюй Україну» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

15

липня

/пт/

Вихідний день

16

липня

/сб/

12:00 Віртуальна виставка «Книги з бібліотеки Володимира Науменка» (до 170-річчя від дня народження українського педагога) відділ рідкісних і цінних видань (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

17

липня

/нд/

12:00 Виставка-персоналія «Альфред Маршалл – творець економіки» (до 180-річчя від дня народження англійського економіста) – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

18

липня

/пн/

11:00 Інформаційне повідомлення «Хто з чоловіків може виїхати з України під час війни?»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Бібліографічний список «Олег Ольжич – поет національного героїзму» (до 115-річчя від дня народження українського поета, археолога, політичного діяча)відділ наукової інформації та бібліографії (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Тетяна Матвійчук «Українська мова: теорія, вправи, тести» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

19

липня

/вт/

12:00 Рубрика «Варто прочитати». Олійник Д. О. «Запобігання корупційним злочинам, що вчиняються при здійсненні митних процедур»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Книжкова виставка «Поважні, смішні та дивовижні історії Александра Дюма-батька» (до 220-річчя від дня народження французького письменника)відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

16:00 Юридична консультація на тему: "Реалізація прав в умовах воєнного стану"від спеціалістів Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – сектор правової інформації (вул. Соборна, 70, І поверх)

20

липня

/ср/

10:00 Соціокультурна акція «У центрі Всесвіту – дитина!» – для дітей ВПОструктурні підрозділи бібліотеки (оздоровчий центр для переселенців «Я Маріуполь. Родина»)

11:00 Інформаційне повідомлення «Все заново: платформи з курсами, на яких українці можуть навчатися безкоштовно» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Книга тижня». Дмитро Малаков «Мальовнича Україна» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Виїзна мистецька акція «У центрі Всесвіту – дитина» – працівники структурних підрозділів книгозбірні (оздоровчий центр для переселенців «Я Маріуполь. Родина»)

12:00 Віртуальна виставка «Без помилок не може бути блискучих перемог» (до Дня шахів в Україні)сектор журнальної періодики (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

14:30 Тренінг «Фінансова безпека» для людей, що мешкають в пансіонаті та ВПО КУ «Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» – сектор «Американська студія» (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 94)

21

липня

/чт/

10:00 Виставка-історія «Українське державотворення: витоки, традиції, шляхи» (до Дня Української Державності) – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Віртуальна виставка «Організація охорони праці в сільському господарстві»сектор аграрних наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Книжково-ілюстративна виставка «Структура і функції Північноатлантичного альянсу» – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Інформаційне повідомлення «5 сервісів для пошуку роботи під час війни»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Іван Франко «Перехресні стежки» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Віртуальна виставка «"Цунамі" під назвою Брати Капранови» (до 55-річчя від дня народження Дмитра та Віталія Капранових, українських письменників, видавців) – відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

15:00 Перфолекція «Вінниччина. Історія. Народи. Мови» (О. Єременко, консультант з історичних питань ГО «Арт-Плекст») за ініціативи Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ та спільно з Вінницькою ОУНБ – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

16:00 Гурток вивчення української мови та літератури (лектор – Ірина Єлісєєва, кандидат педагогічних наук, викладач української мови та літератури) за сприяння ГО «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство» у партнерстві з Вінницьким ОВ ВГО «Українська бібліотечна асоціація» у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

22

липня

/пт/

Вихідний день 

23

липня

/сб/

10:00 Книжково-ілюстративна виставка «Свято минулого, майбутнього і сьогодення» (до Дня Хрещення Київської Русі-України) – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

12:00 Виставка-інформація «Як стати переможцем: книги, які допоможуть стати успішним»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

24

липня

/нд/

12:00 Віртуальна виставка-календар «Ще як були ми козаками... Україна очима іноземних мандрівників (XVI–XVIII ст.)» (до Дня Хрещення Київської Русі-України) – відділ документів іноземними мовами (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

25

липня

/пн/

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Ярослава Швень «Воркшопи. Управлінська діяльність» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Віртуальна виставка «Кириличні стародруки у фонді відділу рідкісних і цінних видань» (до Дня Хрещення Русі-України) – відділ рідкісних і цінних видань (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

26

липня

/вт/

11:00 Книжково-ілюстративна виставка «Українська державність у часі та просторі» (до Дня Української Державності) – відділ рідкісних і цінних видань (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

11:00 Онлайн вікторина «Що ти знаєш про День Української Державності?» – сектор правової інформації (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». Варганов В.П. «Операції "Щит України"»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

16:00 Майстерклас з виготовлення ляльки-мотанки – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

16:00 Захід з актуальних мистецьких практик на тему: «Абстрактний живопис» (спікер – художник Олександр Нікітюк) у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ художньої культури та мистецтв (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

27

липня

/ср/

Санітарний день

11:00 Рубрика «Книга тижня». Дарка Озерна «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Година спілкування «Бібліотека – територія добра і милосердя» –  Центр обслуговування людей з інвалідністю «INVA-INFORM» (вул. Соборна, 73, І поверх)

16:00 Гурток вивчення української мови та літератури (лектор – Ірина Єлісєєва, кандидат педагогічних наук, викладач української мови та літератури) за сприяння ГО «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство» у партнерстві з Вінницьким ОВ ВГО «Українська бібліотечна асоціація» у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

28

липня

/чт/

11:00 Віртуальна виставка «За волю, правду й майбуття» (до Дня Української Державності) – сектор журнальної періодики (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Круглий стіл «День української державності – утворення історичної справедливості» (до Дня Української Державності) спільно з Вінницькою обласною організацією ветеранів України та Вінницькою обласною Асоціацією ветеранів силових структур України – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Шевченко Тарас «Щоденник» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Інформаційне повідомлення «Нове державне свято – День Української Державності» (до Дня Української Державності) – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційне повідомлення «Онлайн-сервіси, які допоможуть під час війни»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

15:00 Виїзна презентація книжкової виставки-історії «Українське державотворення: витоки, традиції, шляхи» у рамках концерту «Від серця таємничі тони» до Дня Української Державності – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (Вінницький обласний будинок культури учителя, вул. Мури, 6А)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

29

липня

/пт/

Вихідний день

30

липня

/сб/

10:00 Майстер-клас «Емоції на холсті» (акрил) в рамках проєкту «Ми з тобою» спільно з ГО «Інноваційна дія» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Віртуальна виставка «Вірусний гепатит: види, діагностика, профілактика» (до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом) – відділ медичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

16:00 Гурток вивчення української мови та літератури (лектор – Ірина Єлісєєва, кандидат педагогічних наук, викладач української мови та літератури) за сприяння ГО «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство» у партнерстві з Вінницьким ОВ ВГО «Українська бібліотечна асоціація» у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

протягом місяця

 

 

10:00 Бібліографічні огляди літератури для медичних сестер та фельдшерів – відділ медичних наук (КНП «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників ВОР», вул. Пирогова, 57) 

11:00 Експрес-ревю до медичних днів, подій та свят – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук») 

11:00 Онлайн рубрика «Творчість прозаїків Вінниччини народжена війною» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Онлайн рубрика патріотичних віршів вінницьких поетів «Поети Вінниччини боронять Україну словом» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук») 

15:00 Цикл бібліотечних заходів патріотичної тематики для військовослужбовців Національної гвардії України (за окремим планом)структурні підрозділи бібліотеки (в/ч 3008 Національної гвардії України м. Вінниця, вул. Некрасова, буд.72)

 

План роботи на липень 2022


Акція «БІБЛІОТЕКА – ДЛЯ ВСІХ. ПРИЙДИ І ПЕРЕКОНАЙСЯ!»

(екскурсії бібліотекою впродовж року)

Акція «БІБЛІОТЕКА – ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ»

 (безкоштовне оформлення читацьких документів учасникам ООС/АТО, воїнам ЗСУ та територіальної оборони з видачею річного читацького квитка) 

Акція «БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА»

(збір і передача художніх книг воїнам, що перебувають

на реабілітації в шпиталях області та переселенцям з інших областей) 

Акція «БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ДОБРА»

(безкоштовний запис до бібліотеки внутрішньо переміщених осіб з видачею річного читацького квитка) 

Інші заходи 

1

липня

/пт/

Вихідний день

2

липня

/сб/

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Володимир Винниченко «Сонячна машина» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Книжкова виставка «Крим – це ми» – відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (вул. Соборна 73, І поверх)

3

липня

/нд/

11:00 Буктрейлер на книгу Гарі Вайнерчука «Вони всіх зробили!» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Беннер Кетрін «Дім на краю ночі» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»

4

липня

/пн/

12:00 Рубрика «Варто прочитати». Гула Л.Ф., Гумін О.М. «Організаційні основи проведення окремих видів судових експертиз» (до Дня судового експерта)сектор правової інформації (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

5

липня

/вт/

11:00 Інформаційне повідомлення «Скасування імпортних мит: як це працює в Україні» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Тематичний перегляд літератури «Зелені скарби рідного краю»сектор аграрних наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

15:00 Зустріч з лікарем-офтальмологом, спеціалістом із корекції зору Катериною Андрушковою «Профілактика офтальмологічних захворювань» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних (вул. Соборна, 70, І поверх)

6

липня

/ср/

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Олена Пчілка «Товаришки» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Інформаційне повідомлення «Як перевірити безпечність сайту?» сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

7

липня

/чт/

11:00 Рубрика «Книга тижня». Стефан Таранушенко «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»

12:00 Буктрейлер на книгу Марка Рендольфа «Ця ідея ніколи не спрацює. Неймовірна історія заснування Netflix» – відділ новітніх технологій, економічних та юридичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

16:00 Інформаційна година «Мистецтво в медицині» в рамках клубу «Зустріч» – відділ медичних наук (вул. Соборна, 70, ІІІ поверх)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

8

липня

/пт/

Вихідний день

9

липня

/сб/

11:00 Інформаційне повідомлення «Де і як отримати безкоштовну правову допомогу під час війни?» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

10

липня

/нд/

12:00 Виставка-дата «Декларація про державний суверенітет об’єднала українців» (до Дня ухвалення Декларації про державний суверенітет України) – сектор газетної періодики (вул. Соборна, 73, ІІ поверх)

11

липня

/пн/

11:00 Книжково-ілюстративна виставка «Улюблений десерт богів» (до Всесвітнього дня шоколаду) – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Круглий стіл «Міжнародна волонтерська діяльність» спільно з ГО «Народна територія щастя» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70 , І поверх)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Ніл Тайсон «Астрофізика для тих, хто цінує час» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». «Дифамація» (збірник статей за ред. І. В. Спасибо-Фатєєвої)сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12

липня

/вт/

11:00 Віртуальна виставка «Кримська дюжина. Видатні кримчани»відділ художньої культури та мистецтв (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

15:00 Мистецький проєкт «Народжений з крилами» «Media Vision Theatre» – життя, філософія та кохання Антуана де Сент-Екзюпері (ГО «Арт Плексус» у співробітництві з Culture of Solidarity Fund by the European Cultural Foundation, виставу презентують актори ВПО) – відділ художньої культури і мистецтв (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

16:00 Тренінг «Фішки цифрового фото»сектор «Регіональний тренінговий центр» (вул. Соборна, 70, І поверх)

13

липня

/ср/

10:00 Семінар «Публічні закупівлі в умовах воєнного стану» (ТОВ «Агенство «Консалт») – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Інформаційне повідомлення «Як розпізнати, що комп’ютер або смартфон зламали»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Книга тижня». Вікторія Перлова «Англійська швидко. 2000 слів на кожен день» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Книжкова виставка-подія «Історичними джерелами про Вервольф» (до 80-річчя з часу побудови)відділ краєзнавства (вул. Соборна 73, IV поверх)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

14:30 Тренінг «Фінансова безпека» для людей, що мешкають в пансіонаті та ВПО КУ «Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» – сектор «Американська студія» (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 94)

14

липня

/чт/

10:00 Семінар «Публічні закупівлі в умовах воєнного стану» (ТОВ «Агенство «Консалт») – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

10:00 Навчальний тренінг для людей поважного віку «Мобільний відеоредактор CapCut» – сектор «Регіональний тренінговий центр» (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Віртуальна виставка «Україна: шлях до суверенітету» (до 32-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет) – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Віртуальна книжкова виставка «9 книг з економіки, які пояснять, чому добробут світу залежить від грошей» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Марко Вовчок «Інститутка» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, торінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Віртуальна виставка «Край миру і свободи – Нідерланди» у рамках циклу «Вивчай Європу – змінюй Україну» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

15

липня

/пт/

Вихідний день

16

липня

/сб/

12:00 Віртуальна виставка «Книги з бібліотеки Володимира Науменка» (до 170-річчя від дня народження українського педагога) відділ рідкісних і цінних видань (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

17

липня

/нд/

12:00 Виставка-персоналія «Альфред Маршалл – творець економіки» (до 180-річчя від дня народження англійського економіста) – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

18

липня

/пн/

11:00 Інформаційне повідомлення «Хто з чоловіків може виїхати з України під час війни?»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Бібліографічний список «Олег Ольжич – поет національного героїзму» (до 115-річчя від дня народження українського поета, археолога, політичного діяча)відділ наукової інформації та бібліографії (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Тетяна Матвійчук «Українська мова: теорія, вправи, тести» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

19

липня

/вт/

12:00 Рубрика «Варто прочитати». Олійник Д. О. «Запобігання корупційним злочинам, що вчиняються при здійсненні митних процедур»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Книжкова виставка «Поважні, смішні та дивовижні історії Александра Дюма-батька» (до 220-річчя від дня народження французького письменника)відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

16:00 Юридична консультація на тему: "Реалізація прав в умовах воєнного стану"від спеціалістів Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – сектор правової інформації (вул. Соборна, 70, І поверх)

20

липня

/ср/

10:00 Соціокультурна акція «У центрі Всесвіту – дитина!» – для дітей ВПОструктурні підрозділи бібліотеки (оздоровчий центр для переселенців «Я Маріуполь. Родина»)

11:00 Інформаційне повідомлення «Все заново: платформи з курсами, на яких українці можуть навчатися безкоштовно» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Книга тижня». Дмитро Малаков «Мальовнича Україна» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Виїзна мистецька акція «У центрі Всесвіту – дитина» – працівники структурних підрозділів книгозбірні (оздоровчий центр для переселенців «Я Маріуполь. Родина»)

12:00 Віртуальна виставка «Без помилок не може бути блискучих перемог» (до Дня шахів в Україні)сектор журнальної періодики (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

14:30 Тренінг «Фінансова безпека» для людей, що мешкають в пансіонаті та ВПО КУ «Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» – сектор «Американська студія» (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 94)

21

липня

/чт/

10:00 Виставка-історія «Українське державотворення: витоки, традиції, шляхи» (до Дня Української Державності) – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Віртуальна виставка «Організація охорони праці в сільському господарстві»сектор аграрних наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Книжково-ілюстративна виставка «Структура і функції Північноатлантичного альянсу» – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

11:00 Інформаційне повідомлення «5 сервісів для пошуку роботи під час війни»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Іван Франко «Перехресні стежки» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Віртуальна виставка «"Цунамі" під назвою Брати Капранови» (до 55-річчя від дня народження Дмитра та Віталія Капранових, українських письменників, видавців) – відділу попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

15:00 Перфолекція «Вінниччина. Історія. Народи. Мови» (О. Єременко, консультант з історичних питань ГО «Арт-Плекст») за ініціативи Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ та спільно з Вінницькою ОУНБ – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

16:00 Гурток вивчення української мови та літератури (лектор – Ірина Єлісєєва, кандидат педагогічних наук, викладач української мови та літератури) за сприяння ГО «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство» у партнерстві з Вінницьким ОВ ВГО «Українська бібліотечна асоціація» у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

22

липня

/пт/

Вихідний день 

23

липня

/сб/

10:00 Книжково-ілюстративна виставка «Свято минулого, майбутнього і сьогодення» (до Дня Хрещення Київської Русі-України) – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх)

12:00 Виставка-інформація «Як стати переможцем: книги, які допоможуть стати успішним»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

24

липня

/нд/

12:00 Віртуальна виставка-календар «Ще як були ми козаками... Україна очима іноземних мандрівників (XVI–XVIII ст.)» (до Дня Хрещення Київської Русі-України) – відділ документів іноземними мовами (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

25

липня

/пн/

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». Ярослава Швень «Воркшопи. Управлінська діяльність» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Віртуальна виставка «Кириличні стародруки у фонді відділу рідкісних і цінних видань» (до Дня Хрещення Русі-України) – відділ рідкісних і цінних видань (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

26

липня

/вт/

11:00 Книжково-ілюстративна виставка «Українська державність у часі та просторі» (до Дня Української Державності) – відділ рідкісних і цінних видань (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

11:00 Онлайн вікторина «Що ти знаєш про День Української Державності?» – сектор правової інформації (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». Варганов В.П. «Операції "Щит України"»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

14:00 Гурток вивчення англійської мови для учасників клубу «Зустріч» – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

16:00 Майстерклас з виготовлення ляльки-мотанки – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

16:00 Захід з актуальних мистецьких практик на тему: «Абстрактний живопис» (спікер – художник Олександр Нікітюк) у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ художньої культури та мистецтв (вул. Соборна, 73, ІV поверх)

27

липня

/ср/

Санітарний день

11:00 Рубрика «Книга тижня». Дарка Озерна «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Година спілкування «Бібліотека – територія добра і милосердя» –  Центр обслуговування людей з інвалідністю «INVA-INFORM» (вул. Соборна, 73, І поверх)

16:00 Гурток вивчення української мови та літератури (лектор – Ірина Єлісєєва, кандидат педагогічних наук, викладач української мови та літератури) за сприяння ГО «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство» у партнерстві з Вінницьким ОВ ВГО «Українська бібліотечна асоціація» у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

28

липня

/чт/

11:00 Віртуальна виставка «За волю, правду й майбуття» (до Дня Української Державності) – сектор журнальної періодики (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Круглий стіл «День української державності – утворення історичної справедливості» (до Дня Української Державності) спільно з Вінницькою обласною організацією ветеранів України та Вінницькою обласною Асоціацією ветеранів силових структур України – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Рубрика «Велети українського слова». Шевченко Тарас «Щоденник» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Інформаційне повідомлення «Нове державне свято – День Української Державності» (до Дня Української Державності) – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційне повідомлення «Онлайн-сервіси, які допоможуть під час війни»сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

15:00 Виїзна презентація книжкової виставки-історії «Українське державотворення: витоки, традиції, шляхи» у рамках концерту «Від серця таємничі тони» до Дня Української Державності – відділ документів із гуманітарних, технічних і природничих наук (Вінницький обласний будинок культури учителя, вул. Мури, 6А)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

29

липня

/пт/

Вихідний день

30

липня

/сб/

10:00 Майстер-клас «Емоції на холсті» (акрил) в рамках проєкту «Ми з тобою» спільно з ГО «Інноваційна дія» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (вул. Соборна, 70, І поверх)

11:00 Віртуальна виставка «Вірусний гепатит: види, діагностика, профілактика» (до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом) – відділ медичних наук (сайт бібліотеки, сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

16:00 Гурток вивчення української мови та літератури (лектор – Ірина Єлісєєва, кандидат педагогічних наук, викладач української мови та літератури) за сприяння ГО «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство» у партнерстві з Вінницьким ОВ ВГО «Українська бібліотечна асоціація» у рамках проєкту «Жінки ВПО – соціальний капітал громади» за підтримки Українського жіночого фонду – відділ документів іноземними мовами (вул. Соборна, 70, ІІ поверх)

протягом місяця

 

 

10:00 Бібліографічні огляди літератури для медичних сестер та фельдшерів – відділ медичних наук (КНП «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників ВОР», вул. Пирогова, 57) 

11:00 Експрес-ревю до медичних днів, подій та свят – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук») 

11:00 Онлайн рубрика «Творчість прозаїків Вінниччини народжена війною» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Онлайн рубрика патріотичних віршів вінницьких поетів «Поети Вінниччини боронять Україну словом» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук») 

15:00 Цикл бібліотечних заходів патріотичної тематики для військовослужбовців Національної гвардії України (за окремим планом)структурні підрозділи бібліотеки (в/ч 3008 Національної гвардії України м. Вінниця, вул. Некрасова, буд.72)