План роботи на березень 2022

Акція «БІБЛІОТЕКА – ДЛЯ ВСІХ. ПРИЙДИ І ПЕРЕКОНАЙСЯ!»

(екскурсії бібліотекою впродовж року) 

Акція 2020 року «БІБЛІОТЕКА – УЧАСНИКАМ ООС (АТО)»

(безкоштовний запис до бібліотеки учасників бойових дій з видачею річного читацького квитка) 

Акція «Бібліотека українського воїна»

(упродовж місяця здійснюється збір і передача художніх книг воїнам, що перебувають на реабілітації в шпиталях області та переселенцям з інших областей) 

Інші заходи 

8 березня

/вт/

11:00 Відновлення роботи Вінницької ОУНБ офлайн надання послуг користувачам відділом попереднього замовлення, МБА та видачі літератури  та відділом наукової інформації і бібліографії (щоденно з 11 до 15 години  за адресою вул. Соборна, 73, І поверх)

11:00 Книжкова виставка «З Україною в серці» (до 208-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, художника, мислителя) – відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (вул. Соборна, 73, І поверх)  

9 березня

/ср/

11:00 Слайд-шоу «Правила безпеки на вулиці під час військових дій» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

10 березня

/чт/

11:00 Слайд-шоу «Врятуйте Маріуполь!» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

11 березня

/пт/

 

12 березня

/сб/

 

13 березня

/нд/

12:00 Рекомендаційне повідомлення «Як можна підтримати економіку України в умовах війни» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)                     

14 березня

/пн/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. С. Тарасюк «Медицина надзвичайних ситуацій. Організація надання першої медичної допомоги»відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

15 березня

/вт/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. Д. Юрченко «Домедична допомога в умовах бойових дій» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

16 березня

 

/ср/

11:00 Віртуальна виставка-портрет «Ришард Капущинський: «Людина не тільки творить культуру і живе у ній, людина носить її у собі, людина і є культура» – відділ документів іноземними мовами (сайт бібліотеки)

12:00 Бібліографічний список літератури «Україна на шляху до Європейського Союзу» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки)

17 березня

 

/чт/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги І. І. Тітов «Основи тактичної медицини» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)      

18 березня

/пт/

10:00 Бібліовітання «Мій волелюбний, зоряний світанку…» (до 75-річчя від дня народження Ніни Юхимівни Гнатюк, поетеси, публіциста, упорядника, перекладачки, критика, громадської діячки)відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)         

12:00 Слайд-шоу «7 книжок про історії України» (книги, які розвінчують міфи і пропаганду)сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний список літератури «Подолання стресового стану та психотравм» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки)

19 березня

/сб/

11:00 Відеоогляд «Видатні жінки в історії Німеччини»відділ документів іноземними мовами (сайт бібліотеки)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. О. П. Венгер «Внутрішня медицина і тривожно-депресивні розлади»відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». 

Софія Андрухович «Амадока»відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. І. Денисюк «Посттравматичний стресовий розлад» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

20 березня

/нд/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. О. Ю. Бодулев «Екстрена та невідкладна медична допомога» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

21 березня

/пн/

11:00 Бібліовітання майстрам поетичного слова до Всесвітнього дня поезіївідділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. О. Крилюк «Екстрена та невідкладна медична допомога. Т. 1. Допомога травмованим на догоспітальному етапі» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)      

12:00 Рекомендаційний огляд книги Шерил Сендберг і Адама Ґранта «План Б. Як протистояти біді, стати витривалим і повернути радість»відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)       

22 березня

/вт/

11:00 Інформаційне повідомлення «Нам треба сміливих і дужих» (раритетний вірш Валер’яна Тарноградського, надрукований на шпальтах Вінницьких вістей 19 серпня 1943р.) – відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва та група «Тімірязєвк@ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». 

Книга «Українська розвідка. 100 років боротьби, протистоянь, звершень» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)       

23 березня

/ср/

10:00 Бібліографічний список «Вірші про Україну для дітей і дорослих: патріотичні поезії до сліз»відділ художньої культури та мистецтв (сайт бібліотеки)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. П. В. Олійник «Комплектно-табельне оснащення військово-медичної служби» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний бібліографічний список «Як опанувати себе під час війни? Що рекомендують фахівці?» – відділ наукової інформації та бібліографії (сайт бібліотеки)

13:00 Бібліографічний список літератури «Олекса Новаківський – український художник і педагог» (до 150-річчя від дня народження) – сектор наукової інформації з питань культури і мистецтв (сайт бібліотеки)

14:00 Рекомендаційний огляд книги «Слова та війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою»відділ документів ід гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки

24 березня

/чт/

11:00 Рекомендаційне повідомлення «Інформаційна боротьба»відділ наукової інформації та бібліографії (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни».

Виставка – рекомендація однієї книги. Н.О. Виноград «Військова епідеміологія» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Порадотерапія». 

Інструкція «Що не можна публікувати під час війни» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

25 березня

/пт/

11:00 Інформаційне повідомлення «Видання відділу краєзнавства у синьо-жовтих тонах»відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний огляд книги Віктора Брехуненка «Україна й українці. Ім’я як поле битви» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційне повідомлення «Поради психолога під час війни» відділ наукової інформації та бібліографії (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Ми єдині». 

Інформаційне повідомлення «Маскування бойової техніки, позицій, військових та інших об’єктів»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

13:00 Інформаційне повідомлення «Електронні книги у вільному доступі» – відділ наукової інформації та бібліографії (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

26 березня

/сб/

 

 

27 березня

/нд/

12:00 Віртуальна виставка «Театральні автографи часу» (до Всесвітнього дня театру) – відділ художньої культури та мистецтв (сайт бібліотеки)

28 березня

 

/пн/

11:00 Книжкова виставка «Звірі з безодні: путін і гітлер» – відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни».

Виставка – рекомендація однієї книги. М. Є. Поліщук «Вогнепальні ушкодження центральної нервової системи» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рекомендаційне повідомлення «Спорт… Війна… Мотивація» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує».

Сергій Жадан «Інтернат» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний огляд книги «Історія українського війська» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

29 березня

/вт/

11:00 Віртуальна виставка «Бестселери сучасної української літератури»відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». 

Книга «Міжнародне гуманітарне право»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

30 березня

/ср/

11:00 Інформаційне повідомлення «Родом з України – землі козаків: генетичний розвиток художньої прози Миколи Рябого» – відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги «Невідкладні стани в хірургії» К. М. Бобаквідділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Онлайн послуги» 

«Юридична консультація онлайн»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

31 березня

/чт/

11:00 Бібліографічний список «Звірі з безодні: путін і гітлер»відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (сайт бібліотеки)

12:00 Виставка однієї книги «Україна: герби та прапори» – відділ рідкісних і цінних видань (сайт бібліотеки)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерамисектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

 

Директор                                                                                                    Л. Б. Сеник

Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 73, тел.: (0432) 67-03-25

 

http://www.library.vn.ua

План роботи на березень 2022


Акція «БІБЛІОТЕКА – ДЛЯ ВСІХ. ПРИЙДИ І ПЕРЕКОНАЙСЯ!»

(екскурсії бібліотекою впродовж року) 

Акція 2020 року «БІБЛІОТЕКА – УЧАСНИКАМ ООС (АТО)»

(безкоштовний запис до бібліотеки учасників бойових дій з видачею річного читацького квитка) 

Акція «Бібліотека українського воїна»

(упродовж місяця здійснюється збір і передача художніх книг воїнам, що перебувають на реабілітації в шпиталях області та переселенцям з інших областей) 

Інші заходи 

8 березня

/вт/

11:00 Відновлення роботи Вінницької ОУНБ офлайн надання послуг користувачам відділом попереднього замовлення, МБА та видачі літератури  та відділом наукової інформації і бібліографії (щоденно з 11 до 15 години  за адресою вул. Соборна, 73, І поверх)

11:00 Книжкова виставка «З Україною в серці» (до 208-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, художника, мислителя) – відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (вул. Соборна, 73, І поверх)  

9 березня

/ср/

11:00 Слайд-шоу «Правила безпеки на вулиці під час військових дій» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

10 березня

/чт/

11:00 Слайд-шоу «Врятуйте Маріуполь!» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

11 березня

/пт/

 

12 березня

/сб/

 

13 березня

/нд/

12:00 Рекомендаційне повідомлення «Як можна підтримати економіку України в умовах війни» – сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)                     

14 березня

/пн/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. С. Тарасюк «Медицина надзвичайних ситуацій. Організація надання першої медичної допомоги»відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

15 березня

/вт/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. Д. Юрченко «Домедична допомога в умовах бойових дій» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

16 березня

 

/ср/

11:00 Віртуальна виставка-портрет «Ришард Капущинський: «Людина не тільки творить культуру і живе у ній, людина носить її у собі, людина і є культура» – відділ документів іноземними мовами (сайт бібліотеки)

12:00 Бібліографічний список літератури «Україна на шляху до Європейського Союзу» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки)

17 березня

 

/чт/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги І. І. Тітов «Основи тактичної медицини» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)      

18 березня

/пт/

10:00 Бібліовітання «Мій волелюбний, зоряний світанку…» (до 75-річчя від дня народження Ніни Юхимівни Гнатюк, поетеси, публіциста, упорядника, перекладачки, критика, громадської діячки)відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)         

12:00 Слайд-шоу «7 книжок про історії України» (книги, які розвінчують міфи і пропаганду)сектор правової інформації (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний список літератури «Подолання стресового стану та психотравм» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки)

19 березня

/сб/

11:00 Відеоогляд «Видатні жінки в історії Німеччини»відділ документів іноземними мовами (сайт бібліотеки)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. О. П. Венгер «Внутрішня медицина і тривожно-депресивні розлади»відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує». 

Софія Андрухович «Амадока»відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. І. Денисюк «Посттравматичний стресовий розлад» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

20 березня

/нд/

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. О. Ю. Бодулев «Екстрена та невідкладна медична допомога» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група Вінницьк@ ОУНБ інформує в соціальній мережі «Фейсбук»)

21 березня

/пн/

11:00 Бібліовітання майстрам поетичного слова до Всесвітнього дня поезіївідділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. В. О. Крилюк «Екстрена та невідкладна медична допомога. Т. 1. Допомога травмованим на догоспітальному етапі» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)      

12:00 Рекомендаційний огляд книги Шерил Сендберг і Адама Ґранта «План Б. Як протистояти біді, стати витривалим і повернути радість»відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)       

22 березня

/вт/

11:00 Інформаційне повідомлення «Нам треба сміливих і дужих» (раритетний вірш Валер’яна Тарноградського, надрукований на шпальтах Вінницьких вістей 19 серпня 1943р.) – відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва та група «Тімірязєвк@ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». 

Книга «Українська розвідка. 100 років боротьби, протистоянь, звершень» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)       

23 березня

/ср/

10:00 Бібліографічний список «Вірші про Україну для дітей і дорослих: патріотичні поезії до сліз»відділ художньої культури та мистецтв (сайт бібліотеки)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги. П. В. Олійник «Комплектно-табельне оснащення військово-медичної служби» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний бібліографічний список «Як опанувати себе під час війни? Що рекомендують фахівці?» – відділ наукової інформації та бібліографії (сайт бібліотеки)

13:00 Бібліографічний список літератури «Олекса Новаківський – український художник і педагог» (до 150-річчя від дня народження) – сектор наукової інформації з питань культури і мистецтв (сайт бібліотеки)

14:00 Рекомендаційний огляд книги «Слова та війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою»відділ документів ід гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки

24 березня

/чт/

11:00 Рекомендаційне повідомлення «Інформаційна боротьба»відділ наукової інформації та бібліографії (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни».

Виставка – рекомендація однієї книги. Н.О. Виноград «Військова епідеміологія» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Порадотерапія». 

Інструкція «Що не можна публікувати під час війни» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерами – сектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

25 березня

/пт/

11:00 Інформаційне повідомлення «Видання відділу краєзнавства у синьо-жовтих тонах»відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний огляд книги Віктора Брехуненка «Україна й українці. Ім’я як поле битви» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційне повідомлення «Поради психолога під час війни» відділ наукової інформації та бібліографії (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Ми єдині». 

Інформаційне повідомлення «Маскування бойової техніки, позицій, військових та інших об’єктів»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

13:00 Інформаційне повідомлення «Електронні книги у вільному доступі» – відділ наукової інформації та бібліографії (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

26 березня

/сб/

 

 

27 березня

/нд/

12:00 Віртуальна виставка «Театральні автографи часу» (до Всесвітнього дня театру) – відділ художньої культури та мистецтв (сайт бібліотеки)

28 березня

 

/пн/

11:00 Книжкова виставка «Звірі з безодні: путін і гітлер» – відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни».

Виставка – рекомендація однієї книги. М. Є. Поліщук «Вогнепальні ушкодження центральної нервової системи» – відділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рекомендаційне повідомлення «Спорт… Війна… Мотивація» – відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Бібліотека рекомендує».

Сергій Жадан «Інтернат» – відділ маркетингу, реклами та соціокультурної діяльності (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рекомендаційний огляд книги «Історія українського війська» – відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

29 березня

/вт/

11:00 Віртуальна виставка «Бестселери сучасної української літератури»відділ документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (сайт бібліотеки)

12:00 Рубрика «Варто прочитати». 

Книга «Міжнародне гуманітарне право»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

30 березня

/ср/

11:00 Інформаційне повідомлення «Родом з України – землі козаків: генетичний розвиток художньої прози Миколи Рябого» – відділ краєзнавства (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

11:00 Рубрика «Медична допомога в умовах війни». 

Виставка – рекомендація однієї книги «Невідкладні стани в хірургії» К. М. Бобаквідділ медичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

12:00 Рубрика «Онлайн послуги» 

«Юридична консультація онлайн»відділ новітніх технологій, економічних і юридичних наук (сторінка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та група «Вінницьк@ ОУНБ інформує» в соціальній мережі «Фейсбук»)

31 березня

/чт/

11:00 Бібліографічний список «Звірі з безодні: путін і гітлер»відділ попереднього замовлення, МБА та видачі літератури (сайт бібліотеки)

12:00 Виставка однієї книги «Україна: герби та прапори» – відділ рідкісних і цінних видань (сайт бібліотеки)

18:00 Гурток спілкування англійської мови з волонтерамисектор «Американська студія» (платформа для відеоконференцій ZOOM)

 

Директор                                                                                                    Л. Б. Сеник

Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 73, тел.: (0432) 67-03-25

 

http://www.library.vn.ua