Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію

Характеристики:
Назва: Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію
Aвтор: Бріджит Квінн
Мова: українська
Сторінок: 224
Ілюстрації: кольорові
Видавництво: ArtHuss
Рік видання: 2018

75 К 32 Квінн, Бріджит. Неймовірні. П'ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію [Текст] / Бріджит Квінн ; пер. з англ. Роксоляни Свято ; іл. Лізи Конгдон. - Київ : ArtHuss, 2018. - 224 с. : кол. іл. - (UkrainianArtBook). - Бібліогр.: с. 217-218.

Анотація

Видавництво ArtHuss за участі друкарні huss випустили український переклад книжки відомої мистецтвознавиці Бріджит Квінн «Неймовірні. 15 жінок, які творили мистецтво та історію».

Історично жінки майже не мали місця у великому мистецькому каноні. Зважаючи на поступове зростання ролі фемінізму в сучасній культурі, авторка «Неймовірних» пропонує заповнити ці лакуни.

Захопливо, дотепно, а часом і доволі в’їдливо, американська дослідниця історії мистецтва Бріджит Квінн оповідає про життя і творчість 15 неймовірних художниць і мисткинь із різних країн та епох – від XVII століття і дотепер. Це повчальна і вельми цікава книжка, доповнена репродукціями робіт, а також сучасними портретами героїнь розповідей, які створила надзвичайно популярна американська ілюстраторка Ліза Конгдон.

Книжка буде цікавою любителям історії, мистецтва та найширшому колу читачів.

Поділитися: