Ти не захочеш жити без екстремальної погоди

Характеристики:
Назва: Ти не захочеш жити без екстремальної погоди 
Aвтор: Роджер Канаван
Мова: українська
Сторінок: 40
Ілюстрації: кольорові
Серія: енциклопедія
Жанр: пізнавальна література
Видавництво: BookChef
Рік видання: 2017

Анотація

У цій книзі розповідається про причини виникнення дощів і посух, граду й буревіїв, заморозків і природних пожеж. Довідайтеся більше про кліматичні умови планети, на якій ви живете, та причини, що зумовлюють зміни погоди і клімату загалом.

РЕЦЕНЗІЇ

"Ти не захочеш жити без екстремальної погоди" - яскрава та захоплююча дитяча енциклопедія, що в цікавій для дітей та підлітків формі пояснює важливі факти про погоду.

Чи знаєте Ви всі таємниці погоди? Що буде, якщо раптом погода не буде змінюватися? Коли треба саджати апельсинові дерева? 

Чи знали ви, що існує «Місто Вічної Весни»? У колумбійському містечку Меделін такий клімат, ніби найкращі весняні дні, тільки круглий рік. А в деяких частинах Атакамської пустелі дощу не було понад 400 років. Спалах блискавки може бути гарячішим за температуру поверхні Сонця, а сніжинкам потрібно більше ніж година, щоб долетіти до Землі. Найнижча температура на Землі була зареєстрована 1983 року: -89,2 С! Неймовірно, правда?

Крім цікавих фактів, енциклопедія зосереджена на важливих речах, таких як глобальне потепління, причини зміни клімату (до речі, тут все в наших руках) і небезпеки екстремальної погоди.

Прочитавши цю енциклопедію, Ваша дитина знатиме усе, що її цікавить про погоду, клімат, стихійні лиха та екстремальні погодні умови. Енциклопедія цікава, яскрава та неймовірно пізнавальна як для малюків, так і для дорослих!

Поділитися: