Інтернет речей

Характеристики:
Назва: Інтернет речей
Aвтор: Семюель Грінгард
Мова: українська
Сторінок: 176
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Рік видання: 2018

004.7Г 85 Грінгард, Семюель. Інтернет речей [Текст] = The Internet of Things / Семюель Грінгард ; пер. з англ. Л. Герасимчука. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 176 с. 

Анотація

Книжка написана спеціально для Массачусетського технологічного інституту.

  • Погляд у майбутнє, яким керують технології. 
  • Автор співпрацював із Microsoft, Intel, Cisco Systems та Honda. 
  • Писав для таких авторитетних журналів та періодичних видань, як American Way, Discover, Engineering Inc., Industry Week, Los Angeles.

Уявіть собі світ, в якому немає автокатастроф, адже існують спеціальні автоматизовані пристрої, що слідкують за безпекою на дорозі. Уявіть, що відтепер порятунком людей займаються дрони, а найскладніші лікарські операції можна проводити дистанційно. Усю рутинну роботу виконують роботи, а людина займається улюбленими справами. Фантастика? Ні, це реальність, яку пропонує нам Інтернет речей — тренд сучасності і перспективи майбутнього, яке вже не за горами. У цій книжці автор знайомить читача з ідеальним світом технологій майбутнього, найновішими розробками та різноманітними ІТ-ноу-хау, які зроблять життя людини максимально комфортним. Але паралельно Семюель Грінгард прораховує всі ризики та небезпеки такого ідеального техносвіту: комп'ютерні злочини, кібертероризм та мережева зброя, тотальний контроль та загроза конфіденційності, приватному життю людини. Ця захоплива наукова розвідка - справжня подорож до майбутнього! А от мріяти про нього чи боятися - вирішувати вам. 

Поділитися: