Молодіжний юридичний лекторій «Феміда»

Створений у 2007 році Вінницькою ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки Тернопільського національного економічного університету, Вінницькою обласною організацією Союзу юристів України.

Основна мета – виховання правосвідомих громадян, здатних жити у відкритому громадянському суспільстві демократичної, правової держави Україна.

Основні завдання лекторію:

  • виховання в молоді поваги до законності та правопорядку в суспільстві, формування правової свідомості, політичної та правової культури;
  • популяризація правових знань, змісту правових актів серед студентської молоді міста;
  • запобігання наркоманії, тютюнопалінню, виховання високих моральних якостей;
  • формування активної громадянської позиції;
  • виховання інтересу та поваги до юридичних професій, судових, правоохоронних та інших правових органів;
  • ознайомлення громадян з напрямками діяльності органів юстиції та проектами, що запроваджуються Міністерством юстиції України, зокрема з ключовими питаннями і завданнями загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 

До роботи лекторію залучаються фахівці структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, суду, прокуратури, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Управління Держпраці у Вінницькій області, науковці, представники громадських організацій та ін.

Заняття проходять у формі лекцій, бесід, круглих столів, дискусій, інтерактивних правових ігор, презентацій книжкових виставок про права людини тощо. 

Засідання проводяться:

Періодичність: 1 раз на місяць

Час: 14.00

Місце: ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, вул. Соборна, 70, ІІІ поверх, сектор правової інформації

Куратор: Катерина Михайлівна Осадчук

Телефон: +38 (0432) 59-20-55

Інформацію про наступну зустріч можна дізнатися з афіші на нашому сайті та в групі у Facebook. Приєднатися до нас можна в будь-який момент.