ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва
  
Наша адреса:
Україна, м. Вінниця,
21100, Соборна, 73
Тел. (0432) 56-27-92
Факс (0432) 67-03-41
 

E-Mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок - четвер з 10.00 до 19.00,
Субота та неділя з 10.00 до 18.00
П'ятниця - вихідний день
Остання середа кожного місяця - санітарний деньBiblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy 
Офiцiйне представництво Президента України
Корпорація Інком
Урядовий портал
Урядова телефонна «гаряча лінія»
Офіційний портал Верховної Ради України
Вінницька ОДА
Вінницька обласна Рада - офіційний інтернет-сайт
Вінницька міська рада
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністраціїПрес-реліз 

«Друге дихання»

 20 березня 2018 року о 15.00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбудеться презентація книги Алли Вітвицької «Друге дихання».

Алла Володимирівна Вітвицька народилась 17 червня 1976 року в с. Балки Барського району Вінницької області.

Виросла на мальовничому Поділлі, в с. Мартинівка Жмеринського району, яке захоплює своїми краєвидами, цікавими людьми, видатним історичним минулим. Закінчила Мартинівську середню школу І–ІІІ ступенів із золотою медаллю.

Ще в шкільні роки поетеса цікавилась поезією, тоді й відбулись  її перші, несміливі спроби написання віршів. Вступивши на навчання до Національного університету харчових технологій (м. Київ), та пізніше, здобуваючи ще одну вищу освіту в Міжрегіональній академії управління персоналом, вона не полишала свого хобі, у якому всебічно відкривався таємничий і різнобарвний внутрішній світ жінки.

З 2007 року авторка мешкає у м. Вінниця та працює у Вінницькій обласній державній адміністрації. Робота з людьми завжди надихає поетесу на глибокі роздуми, а любов до природи, поїздки на батьківщину, особисті переживання різних життєвих ситуацій спонукають до написання віршів і вдосконалення своєї майстерності.

Вона продовжує літературні пошуки у вирішенні таких простих і водночас складних питань, як сенс життя, кохання, дружба, материнство, любов до Батьківщини…

Дебютну збірку віршів «Мереживо почуттів» авторка віддала до друку в 2015 році, завдяки перемозі в конкурсі місцевих авторів, який проводив Департамент внутрішньої політики та звʼязків з громадськістю облдержадміністрації. На сторінках книги можна пізнати ясні одкровення, розгледіти таємничі візерунки слів у сплетеному авторкою мереживі почуттів.

Після виходу у світ першої збірки авторка відчула впевненість у тому, що стоїть на правильному шляху в розвитку своїх творчих здібностей. Публікація віршів на особистих сторінках у соцмережах, обласному журналі «Вінницький край», позитивні відгуки на твори додали ще більше бажання працювати на цій ниві. Одразу після появи першої збірки авторка почала працювати над наступною, яка побачила світ нещодавно.

Книга «Друге дихання» вміщує вірші, написані протягом трьох останніх років. Ця поетична збірка ввібрала всі тривоги і хвилювання, які переймали і чарували своїм шармом усіх, хто хоч раз у житті плекав у собі почуття любові.

«Я ніколи не переставала вірити, що є любов, і не важливо, була вона взаємною чи ні. Я вірила і вірю у любов досі, віритиму й опісля. Тому у кожному із моїх віршів теплиться промінь упевненості, що вона існує – справжня ЛЮБОВ», – так авторка звертається до свого читача у передмові книги.

Її думки і відчуття знайшли своє відображення на папері, у різнопланових творах, як у майбутньому, сподіваємося, знайдуть відгук і в серцях читачів. 

У програмі:

 На захід запрошені представники влади та місцевого самоврядування.

Модератор: Олена Поліщук, провідний бібліограф відділу аграрних наук і виробництва Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва.

Презентація книг – Алла Вітвицька.

Виступи:

Світлана Василюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації;

Віктор Тимчук, український письменник, член НСПУ;

Олег Оркуша, голова Козятинської районної державної адміністрації;

Катерина Вітвицька, учениця 11 класу Комунального закладу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ст. № 32 Вінницької міської ради». 

Оргкомітет 

Контактна особа: Антонюк О. Ю.

Тел. (0432) 56-28-24;

E-mail: [email protected]

 
Rambler's Top100    
Copyright © ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва 1998-2019
Дизайн:Березюк Сергій
Програмування:Мачушенко Дмитро
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене інше